Sekcija managerk pri Združenju Manager je z obiskom železniške dediščine v Železniškem muzeju Slovenskih železnic v torek, 8. novembra, začela 8. generacijo tako imenovane Mentorske mreže. Program je namenjen mladim managerkam, ki si želijo pridobiti dodatna znanja in nasvete od bolj izkušenih slovenskih managerk (več na povezavi https://www.zdruzenje-manager.si/sl/projekti/mentorski-program/#separator-245). V mentorskih zgodbah Mentorske mreže so v Združenju Manager v sedmih letih združili 160 mentorskih parov. Na uvodnem spoznavnem srečanju, ki ga je v železniškem muzeju gostila Melita Dacar Rozman, direktorica družbe SŽ – Tovorni promet, so managerke, ki jih je nagovorila tudi Petra Juvančič, izvršna direktorica Združenja Manager, spregovorile zlasti o aktivnostih mentorskega programa ter o načrtovanju prihodnjega sodelovanja. Gostiteljica je v svojem pozdravnem nagovoru opozorila na izjemen pomen železniške dediščine, česar bi se morali zavedati vsi deležniki. Približno 30 slovenskih managerk si je navdušeno ogledalo železniški muzej in se sprehodilo med brezčasnimi parnimi lokomotivami in drugimi eksponati muzejske železniške dediščine, katere začetki segajo v sredino 20. stoletja, ko so se slovenski železničarji odločili, da bo njihov muzej stal na lokaciji kurilnice Ljubljana Šiška na Parmovi ulici 35.