Slovenske železnice kot ponosni generalni pokrovitelj HK Olimpija z veseljem pozdravljamo začetek nove hokejske sezone. Otvoritev sezone smo skupaj z ekipo zmajev obeležili na prav poseben način, z novinarsko konferenco na vlaku Slovenskih železnic.
Dogodek je odprl predsednik kluba in direktor SŽ-Potniški promet, Miha Butara, ki je poudaril, da se veseli nove sezone in da ostaja glavni cilj ekipe uvrstitev v končnico.
Direktor kluba Anže Ulčar je izpostavil okrepljeno ekipo in lepo rast števila obiskovalcev na domačih tekmah. Trener je dodal, da ekipa prinaša svežino na led in se še privaja na nov sistem igre, novi kapetan Robert Sabolič pa je obljubil veliko srčnosti in borbenosti.
Novost letošnje sezone je največja navijaška cona v Sloveniji, ki bo pred vsako domačo tekmo poskrbela za dodatno energijo in posebno doživetje za vse obiskovalce.
Otvoritveni vikend v Hali Tivoli
petek, 12. september 2025 ob 19:15 – HK Olimpija – Vienna Capitals
nedelja, 14. september ob 18:00 – HK Olimpija – VSV Beljak
Slovenske železnice in HK Olimpija vabimo vse ljubitelje hokeja, da se nam pridružite ob začetku nove sezone, navijate za zmaje in skupaj z nami ustvarite nepozabne športne trenutke.





